FraMat napisał(a):

A może po prostu mają na oku tańszego? Lub darmowego?
Jakoś nie wierzę w przemyślaną strategię budowania drużyny.
|
Być może przestrzela ze wszystkimi transferami, ale trzeba im oddać że w tym oknie to raczej myślą nad nimi aż za długo.