Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94588
Stary 27.06.2024, 13:02
W czym jest lepszy? Na pewno w tym że już wywalczył z jakimś zespołem awans do ekstraklasy. Tyle niech Ci wystarczy.

Oczywiście u Moskala zagał w 32 z 34 spotkan na piękne oczy.

I skąd ty wiesz że klub nie ma już kogoś lepszego nagranego? Bo nie podali tego w social mediach? A może właśnie to podali?

Odkręc się z tej spirali bo już się kręcisz sam ze sobą.
Odpowiedz cytując