|
W czym jest lepszy? Na pewno w tym że już wywalczył z jakimś zespołem awans do ekstraklasy. Tyle niech Ci wystarczy.
Oczywiście u Moskala zagał w 32 z 34 spotkan na piękne oczy.
I skąd ty wiesz że klub nie ma już kogoś lepszego nagranego? Bo nie podali tego w social mediach? A może właśnie to podali?
Odkręc się z tej spirali bo już się kręcisz sam ze sobą.
|