Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94585
Stary 27.06.2024, 10:59
Pociągnę jeszcze temat Janczukowicza bo myślę że warto.
Karherop bredził że to zawodnik w którym klub (trener?) coś widzi. Jak się okazało - nie bardzo. Ale spójrzmy na to realistycznie: w kadrze mamy w tym momencie Alfaro, Baenę, Młyńskiego, Starzyńskiego i Olejarkę. Po co nam kolejny ogór który nie ma goli ani asyst? Liczymy że w wieku 24 lat nagle eksploduje? To nie lepiej postawić na tych co są na kontraktach i liczyć że wypalą zamiast robić kosztowne pseudowzmocnienia?

Po co robić takie transfery z 95% ryzykiem wpadki?! Po co nam kolejne miernoty na kontraktach? Olejarka jest do dupy ale Janczukowicz też nas za uszy nie wciągnie do Ekstraklasy. Nie potrzebujemy w pomocy kolejnych leszczy. Jeżeli nie stać nas na kogoś konkretnego to lepiej sobie odpuścić. Lepiej za te pieniądze wziąć stopera który po sprincie nie będzie wyglądał jakby miał dostać wylewu jak Uryga.

Miejmy nadzieję że ktoś w klubie pomyślał i wyciągnął wnioski. Naiwne, wiem, ale nadzieja umiera ostatnia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.06.2024 o godz. 11:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując