Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94582
Stary 27.06.2024, 10:43
Mit zapierdalaczy z Hiszpanii czy innych krajów, NIE bagna itp zbudowany na RODADO czy jakiejś Gruzji, która akurat ma turniej udany na Euro albo jakimś BATE, które miało swoje świetne lata niedawno.

1. Hiszpanie i inni są tacy zajebiści jak wskazują ich osiągięcia i kariery. Nawet sam Rodado, który u nas odpalił może się w życiu, w wieku 27 lat pochwalić jednym tytułem króla strzelców, jednym dobrym sezonem w śmiesznej polskiej I lidze. Inne jego sezony to jest poziom rodzimego Sobczaka

2. Gruzja super, każdy umi grać w piłkie tylko nie Polacy. Chuja tam. Albania zagrała dobrze 10 minut z Włochami, tak to bronienie się. Gruzja ma swój czas, my mieliśmy swój czas w 2016 roku. Ukraina dała dupy na turnieju, Szkocja też była cienka, Czesi też nie dali rady, cienko jak na swój potencjał Belgowie, Holendrzy, Francuzi.
Parias powie, że Polska dała dupy z małym krajem jakim jest Austria ale parias nie powie, że Polska dała radę z wielkim krajem jaki jest Francja. Parias też nie powie, że ta cienka i mała Austria ograła Holendrów i w grupie jest pierwsza przed Francją.
Także to jest pariaskie .......enie jak wszędzie jest dobrze, tylko w Polsce źle.

3. I to samo się tyczy BATE i innych klubów np kiedyś Rosenborg norweski robił robotę. My może LM nie mieliśmy ale jako Wisłą też przez x lat byliśmy mocni, swoje czasy też miał Lech i Legia, gdy dawali dobre mecze z Juventusami, Realami itp.

I tak to się toczy. Potęgą niestety nie jesteśmy i prędko nie będziemy. Układy są wszedzie. O tym czy kraj/klub ma dobry czas decyduje bardziej przypadek, jak w życiu, raz jest lepiej, później są chude lata, raz jest złota generacja a raz niby na papierze ok a wyniki poniżej oczekiwań. To samo z piłkarzami, podniecanie się na siłę każdym, aby tylko miał paszport zagraniczny, bo wiadomo, że jak Polak to gorszy.

Sapała sam w sobie nie jest problemem, tak jak nie był nim Basha itp. Problem jest po.......ona polityka Zaskrońca, który takich ludzi pozatrudniał i to jeszcze poprzepłacał.

Ojkofoby wszędzie widzą złych Polaków. Sapałę można śmiało porównać do Bashy czy Omraniego. Cienkich Polaków w wieku 25-30 lat to cienkiego Villara, starszych Polaków do cienkiego Eneko, Brodę czy Biegańskiego do Ratona.

I nawet jeśli Hiszpanie są ciut lepsi to i tak chuja to daje i są takim samym szrotem jak te Sapały czy inne Urygi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując