Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16074
Stary 27.06.2024, 10:02
emjot napisał(a):Wyświetl post
no chyba nie do końca
Adam przez rok terminował w juniorach Novary Calcio i wrócił do Polski
a Aleksander przez trzy sezony zwiedzał Włochy, Belgię i Austrię (tylko w Genoi przez chwilę grał w juniorach) grając i trenując w seniorach
moim zdaniem skala odbicia od zachodu młodego B. jest znacznie większa

i jeden i drugi wyjechali za wcześnie
widocznie tatuś chciał szybko spieniężyć ich talenty
Zaczyna niemalże od zera w wieku 21 lat.
Co do terminu wyjazdu to moim zdaniem akurat Aleksandra należało wysłać w świat od razu po tym jak strzelił te 4 gole w lidze w wieku 16/17. Wisła by coś zarobiła no i może jemu by się wcześniej udało trafić w miejsce w którym może mógłby uzupełnić braki i gdzieś coś grać.
Po covidzie to nawet w Wiśle był kiepski, a co tu mówić o Zachodzie.
Odpowiedz cytując