Patryko napisał(a):

|
A może ten młody Brożek jest po prostu leszczem? Wujek, będący w zasadzie jedynym skautem Wisły, wypuściłby z rąk taki diament?
|
I w tym jest zapewne najwięcej prawdy. To że nie chciał się pchać gdzieś w Kraków to pewnie już kwestia lokalizacyjna.