Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16072
Stary 27.06.2024, 08:29
Może po prostu woli sobie pokopać rekreacyjnie, bez presji w Niepołomicach z planem na przyszłość innym niż piłka nożna?

Może po prostu nie chce jechać na nazwisku i woli zapracować na siebie bez posądzeń o znajomości?

Może po prostu znacząco odstaje od rówieśników z naszej akademii? itd itp...
Odpowiedz cytując