|
Może po prostu woli sobie pokopać rekreacyjnie, bez presji w Niepołomicach z planem na przyszłość innym niż piłka nożna?
Może po prostu nie chce jechać na nazwisku i woli zapracować na siebie bez posądzeń o znajomości?
Może po prostu znacząco odstaje od rówieśników z naszej akademii? itd itp...
|