azor napisał(a):

Tyle, że to Ty robisz z siebie głupka zawierzając no-name`owi z tt z 1200 obserwujących, który pierdnął że w Lechii są kosmiczne długi.
Gdyby Kazala zapuścił coś podobnego o Wiśle (jakies 4xtyle obserwujących) pojechałbyś po nim od hejterów i niszczycieli Wisły.
NIC nie jest w sprawie Lechiii potwierdzone, poza wysrywem jakiegoś gościa. Choć nie wykluczam, iż rzeczywiście szambo wybiło - ale zaczekajmy na sławetne potwierdzone info. Jeżeli zaległości są na poziomie o których wspomina Dawson - Lechia chuja dostanie a nie licencje.
|
Gdyby takie coś ktoś napisał o Wiśle to byś walił w Królewskiego, a nie weryfikował. Więc się nie ośmieszaj...