Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4437
Stary 26.06.2024, 21:19
azor napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że to Ty robisz z siebie głupka zawierzając no-name`owi z tt z 1200 obserwujących, który pierdnął że w Lechii są kosmiczne długi.

Gdyby Kazala zapuścił coś podobnego o Wiśle (jakies 4xtyle obserwujących) pojechałbyś po nim od hejterów i niszczycieli Wisły.


NIC nie jest w sprawie Lechiii potwierdzone, poza wysrywem jakiegoś gościa. Choć nie wykluczam, iż rzeczywiście szambo wybiło - ale zaczekajmy na sławetne potwierdzone info. Jeżeli zaległości są na poziomie o których wspomina Dawson - Lechia chuja dostanie a nie licencje.
Gdyby takie coś ktoś napisał o Wiśle to byś walił w Królewskiego, a nie weryfikował. Więc się nie ośmieszaj...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując