Martinho napisał(a):

Uderz w stół..
Żeby było jasne, na lechie mam wy*ebane, ten wpis miał ochłodzić głowy członków sekty anty-królewskiej. Ludzi którzy jeszcze miesiąc temu z otwartymi rękami czekaliby na urfera (kilka stron wątku cofnąć może sobie każdy myślący człowiek), ludzi którzy woleliby za właściciela mieć śliskiego typa z rosyjskimi powiązaniami zamiast kibica tego samego klubu. Ludzi którzy woleliby żeby klub jeszcze bardziej dołował żeby można było się do właściciela przyjebać. Mnie to strasznie wqrwia, przy 90% postów anty nie ma konstruktywnej krytyki tylko pisanie w kółko o tym samym i nakręcanie kółka wzajemnej adoracji bo jest tu kilka userów (tych najaktywniejszych, dla jasności nie tych co zacytowałem), którzy chyba nie widzą że to forum KIBICÓW WISŁY KRAKÓW, a nie jakieś "pamiętniki z Babińskiego".
|
Tyle, że to Ty robisz z siebie głupka zawierzając no-name`owi z tt z 1200 obserwujących, który pierdnął że w Lechii są kosmiczne długi.
Gdyby Kazala zapuścił coś podobnego o Wiśle (jakies 4xtyle obserwujących) pojechałbyś po nim od hejterów i niszczycieli Wisły.
NIC nie jest w sprawie Lechiii potwierdzone, poza wysrywem jakiegoś gościa. Choć nie wykluczam, iż rzeczywiście szambo wybiło - ale zaczekajmy na sławetne potwierdzone info. Jeżeli zaległości są na poziomie o których wspomina Dawson - Lechia chuja dostanie a nie licencje.