Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4435
Stary 26.06.2024, 20:33
Uderz w stół..

Żeby było jasne, na lechie mam wy*ebane, ten wpis miał ochłodzić głowy członków sekty anty-królewskiej. Ludzi którzy jeszcze miesiąc temu z otwartymi rękami czekaliby na urfera (kilka stron wątku cofnąć może sobie każdy myślący człowiek), ludzi którzy woleliby za właściciela mieć śliskiego typa z rosyjskimi powiązaniami zamiast kibica tego samego klubu. Ludzi którzy woleliby żeby klub jeszcze bardziej dołował żeby można było się do właściciela przyjebać. Mnie to strasznie wqrwia, przy 90% postów anty nie ma konstruktywnej krytyki tylko pisanie w kółko o tym samym i nakręcanie kółka wzajemnej adoracji bo jest tu kilka userów (tych najaktywniejszych, dla jasności nie tych co zacytowałem), którzy chyba nie widzą że to forum KIBICÓW WISŁY KRAKÓW, a nie jakieś "pamiętniki z Babińskiego".
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując