Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94571
Stary 26.06.2024, 16:32
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ale Sapała powiedziała, że nie ma problemu, że za tą kaskę co ma w kontrakcie to co tydzień może jeździć do dowolnego Pierdziszewa.

I dodała -Umów trza dotrzymywać ! Hehe
No i super. Do tej pory za tą kasę jeździł po dyskotekach. Daliśmy dupy jako klub że wzięliśmy leszcza za grubą kasę i tyle. Niech chociaż gdzieś gra, a nie dostaje kasy za frajer. A w eter niech idzie, że nadaje się tylko na 3 ligę...


Może go wypatrzy jakiś łowca talentów i wykupi
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując