stary dziad napisał(a):

Ale Sapała powiedziała, że nie ma problemu, że za tą kaskę co ma w kontrakcie to co tydzień może jeździć do dowolnego Pierdziszewa.
I dodała -Umów trza dotrzymywać ! Hehe
|
No i super. Do tej pory za tą kasę jeździł po dyskotekach. Daliśmy dupy jako klub że wzięliśmy leszcza za grubą kasę i tyle. Niech chociaż gdzieś gra, a nie dostaje kasy za frajer. A w eter niech idzie, że nadaje się tylko na 3 ligę...
Może go wypatrzy jakiś łowca talentów i wykupi
