Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16059
Stary 26.06.2024, 16:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No powinni się zesrać z w....ienia, że Buksie lepiej szlo z PMSami w zapyziałej polskiej lidze niż u wielkich trenejro zagranicznych, w wielkim profesjonalnym świecie, wśród samych profesjonalistów w drużynie a nie jakichś smierdzacych demotywijacych i bagnistych polaczkach.

No ale wiadomo, pojechał Polaczek pokraka za granicę, trenowac się nie chciało, myślał że tam też bagienko jest i będzie grał czy z formą czy bez, jak u PMSow i dlatego tak to się skończyło.
Buksie bagienko pop.... w głowie, zresztą podobnie jak Krzyżanowskiemu, a że bez głowy się nie da to efekt był wiadomy. Więc jest to kolejny dowód skali patologii naszej piłkarskiej rzeczywistości.

Dlatego każdy element z zewnątrz czy to będzie trener, dyrektor sportowy, prezes czy właściciel to jest nadzieja na progres. W związku z tym będzie przez bagienko zwalczany w każdy możliwy sposób.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując