Jaroo1 napisał(a):

No powinni się zesrać z w....ienia, że Buksie lepiej szlo z PMSami w zapyziałej polskiej lidze niż u wielkich trenejro zagranicznych, w wielkim profesjonalnym świecie, wśród samych profesjonalistów w drużynie a nie jakichś smierdzacych demotywijacych i bagnistych polaczkach.
No ale wiadomo, pojechał Polaczek pokraka za granicę, trenowac się nie chciało, myślał że tam też bagienko jest i będzie grał czy z formą czy bez, jak u PMSow i dlatego tak to się skończyło.
|
Buksie bagienko pop.... w głowie, zresztą podobnie jak Krzyżanowskiemu, a że bez głowy się nie da to efekt był wiadomy. Więc jest to kolejny dowód skali patologii naszej piłkarskiej rzeczywistości.
Dlatego każdy element z zewnątrz czy to będzie trener, dyrektor sportowy, prezes czy właściciel to jest nadzieja na progres. W związku z tym będzie przez bagienko zwalczany w każdy możliwy sposób.