Arked napisał(a):

Można by go zamienić na człapaka, który przyczynia się do zdobywania bramek Bezproduktywne bieganie i zapieprzanie to też nie jest coś o czym marzę. Nie jeden piłkarz był człapakiem, a dawał wiele drużynie (np Semir Stilic). Pomocnika kompletnego, bez jakichś oczywistych wad, to my nie znajdziemy przy naszym budżecie i fakcie że gramy w 1 Lidze.
|
tyle, że obecny człapakowysiadywaczławy ani myśli odchodzić...
poza tym Moskal ma chyba jakiś plan na grę WK więc, człapaki mu niepotrzebne