Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94559
Stary 26.06.2024, 11:53
Arked napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, ale jest w tym wszystkim jakiś pomysł na zdobywanie bramek? Bo dobre wykonywanie stałych fragmentów temu służy, a bez zmian personalnych możemy o tym zapomnieć. Przypominam, że drużyny które awansowały do Ekstraklasy w poprzednich sezonach wśród najlepszych strzelców miały środkowych obrońców. Puszcza dzięki temu awansowała i utrzymała się w Ekstraklasie mimo, że nie umie grać w piłke.
jeden człapak w pomocy już jest
na szczęście nie będzie drugiego
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując