Arked napisał(a):

|
Fajnie, ale jest w tym wszystkim jakiś pomysł na zdobywanie bramek? Bo dobre wykonywanie stałych fragmentów temu służy, a bez zmian personalnych możemy o tym zapomnieć. Przypominam, że drużyny które awansowały do Ekstraklasy w poprzednich sezonach wśród najlepszych strzelców miały środkowych obrońców. Puszcza dzięki temu awansowała i utrzymała się w Ekstraklasie mimo, że nie umie grać w piłke.
|
jeden człapak w pomocy już jest
na szczęście nie będzie drugiego