Patryko napisał(a):

|
A nie było przypadkiem tak, że klub Mahdiouiego zbankrutował po wpłaceniu bodajże jednej raty za niego? To samo w przypadku Lisa, tam też chyba była jedna rata i "bankructwo".
|
Nie no, co ty gadasz. Ale tawoon ma się dobrze, 4 miejsce w Saudi pro lidze w zakończonym już sezonie tuż za zespołami Ronaldo i Benzemy.
Altay SK jest bliskie bankructwa ale z tego co widzę dalej trwa na 2 poziomie w Turcji. Mógłby któryś dziennikarz zaczepić o to JK.
Jeśli świadomie zrezygnowano ze Szwocha i Januczkowicza to wypada się tylko cieszyć. To tylko znaczy że celujemy wyżej, ale i lepsze opcje nie są tylko w sferze marzeń.