https://x.com/AkademiaWisly/status/1805888654159577239
APWK napisał(a):
|
Informujemy, że Wiśle II Kraków została przyznana licencja upoważniająca Klub do udziału w rozgrywkach o mistrzostwo III ligi piłki nożnej w sezonie rozgrywkowym 2024/2025. Mecze w roli gospodarza rozgrywane będą na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli przy ul. Boboli 5.
|
Czyli, dopuszczono boisko Prądniczanki, mimo, że jest jakiś metr zbyt wąskie.