Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 26.06.2024, 11:42
https://x.com/AkademiaWisly/status/1805888654159577239
APWK napisał(a):
Informujemy, że Wiśle II Kraków została przyznana licencja upoważniająca Klub do udziału w rozgrywkach o mistrzostwo III ligi piłki nożnej w sezonie rozgrywkowym 2024/2025. Mecze w roli gospodarza rozgrywane będą na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli przy ul. Boboli 5.
Czyli, dopuszczono boisko Prądniczanki, mimo, że jest jakiś metr zbyt wąskie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując