|
Polskie występy na kolejnych mistrzostwach Europy, to jest nieustająca kompromitacja.
Polska 5 raz brała udział w ME i w 4 z nich nie potrafiła ani razu wygrać w grupie.
Gdyby (a powinna) obowiązywała formuła jak dawniej, że w finałach gra tylko osiem reprezentacji, to do dzisiaj Polska byłaby prawiczkiem jeśli chodzi o udział w tej imprezie. Do zaorania to pzpn-owskie gówno.
|