Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#614
Stary 26.06.2024, 08:09
Polskie występy na kolejnych mistrzostwach Europy, to jest nieustająca kompromitacja.
Polska 5 raz brała udział w ME i w 4 z nich nie potrafiła ani razu wygrać w grupie.
Gdyby (a powinna) obowiązywała formuła jak dawniej, że w finałach gra tylko osiem reprezentacji, to do dzisiaj Polska byłaby prawiczkiem jeśli chodzi o udział w tej imprezie. Do zaorania to pzpn-owskie gówno.
Odpowiedz cytując