Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 25.06.2024, 22:11
Gdyby Ferdek byłby dalej trenerem, to jeszcze byłaby porażka z Wyspami Owczymi do kompletu, a z pewnością nie gralibyśmy na tym Euro przeciwko takim piłkarzom jak van Dijk, de Vrij, Ake, Gakpo, Memphis, Simons, Maignan, Saliba, Theo, Kante, Dembele, Mbappe, Sabitzer, Laimer, Arnautović, itp.

Zagraniczni trenerzy, którzy przychodzą do reprezentacji lub do drużyn klubowych w Polsce zazwyczaj zaniżają poziom.

Tu nie przyjdzie Klopp, Guardiola, Ancelotti, Alonso, Inzaghi, Flick i tego typu trenerzy.

Tylko odpady, amatorzy pokroju Albercika z Kostaryki albo wypaleni pokroju Santosa, którego oprócz czekania na przelewy nic go nie interesowało.

Albo słupy menedżerskie pokroju Maaskanta, który przed przyjściem do Wisły i po wywaleniu w trakcie wstydliwej rundy jesiennej nie był trenerem.

Pełnił rolę słupa dla działań menedżerskich Valckxa poprzez wystawianie duetu Jaliens-Lamey, itp.

Te sprawy nigdy nie zostały wyjaśnione w odpowiedni sposób, mimo iż nawet Piechniczek wskazywał na liczne nieprawidłowości.

Zastanawia mnie ten brak pamięci i stan jaki po sobie zostawił Santos.

To była najgorsza sytuacja w historii reprezentacji.

Jestem przeciwnikiem masowego sprowadzania szrotu zagranicznego jaki ma miejsce w Polsce od kilkunastu lat
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.06.2024 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując