Drozd napisał(a):

Popatrz jak skończył poprzedni klub w którym MADA "zainwestowało"
|
Obecnie 3 miejsce w lidze. Chyba całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że przed mada mogli o takich wynikach jedynie pomarzyć.
Mnie interesuja te przewały. Tyle ich jest, że spokojnie ze dwa wymienicie.