Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 25.06.2024, 18:04
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzasz, że jesteś idiotą.
Kasperczak - ileś lat i kilka medali z reprezentacji Afryki, ileś lat we Francji i Puchar Francji, parę lat w Wiśle i kilka tytułów.
Nawałka - MP z Wisłą 2001 kiedy przejął zespół na ostatnie chyba 10 kolejek po Lenczyku w tym śmierdzące mecze z Płockiem 1-2 i Śląskiem 2-2 i 5 miejsce z Górnikiem.
I jeszcze najważniejsza kwalifikacja - bycie kolegą Bońka od MŚ 1978.
A o ćwierćfinale Euro i wejściu w cuglach na MŚ w Rosji zapomniałeś ?

Idioto
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując