doktor granat napisał(a):

Potwierdzasz, że jesteś idiotą.
Kasperczak - ileś lat i kilka medali z reprezentacji Afryki, ileś lat we Francji i Puchar Francji, parę lat w Wiśle i kilka tytułów.
Nawałka - MP z Wisłą 2001 kiedy przejął zespół na ostatnie chyba 10 kolejek po Lenczyku w tym śmierdzące mecze z Płockiem 1-2 i Śląskiem 2-2 i 5 miejsce z Górnikiem.
I jeszcze najważniejsza kwalifikacja - bycie kolegą Bońka od MŚ 1978.
|
A o ćwierćfinale Euro i wejściu w cuglach na MŚ w Rosji zapomniałeś ?
Idioto
