Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 25.06.2024, 16:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Stawiać w jednym rzędzie Nawałkę i resztę szrotu z PMS może tylko ktoś zakręcony jak świński ogon.

Nawałka to może być w jednym szeregu z Kasperczakiem, choćby z tego powodu, że był na początku tak samo traktowany przez rodzime bagienko, które Kaspra zupełnie wyautowało.
Potwierdzasz, że jesteś idiotą.
Kasperczak - ileś lat i kilka medali z reprezentacji Afryki, ileś lat we Francji i Puchar Francji, parę lat w Wiśle i kilka tytułów.
Nawałka - MP z Wisłą 2001 kiedy przejął zespół na ostatnie chyba 10 kolejek po Lenczyku w tym śmierdzące mecze z Płockiem 1-2 i Śląskiem 2-2 i 5 miejsce z Górnikiem.
I jeszcze najważniejsza kwalifikacja - bycie kolegą Bońka od MŚ 1978.
Odpowiedz cytując