Patryko napisał(a):

|
Jeśli idzie za 800k, to w pakiecie powinien być dowóz prywatnym jetem na miejsce. Mam tylko nadzieję, że kwota nie jest rozłożona na 70 rat z gwarancją banku z Wysp Dziewiczych.
|
Nie przesadzaj, to normalny biznes.
Wielu tego nie rozumie - ale kupno młodego piłkarza przez klub z Zachodu - to inwestowanie jak w start up, albo wybór w drafcie NBA z dalszym numerem. Możesz wygrać, możesz stracić. Jak masz kasę możesz inwestowac. I tak robi taka Bologna licząc że z niego cos wystruga w ciagu kilku sezonów i "zarobi". Na tym polega zarabianie na młodych w naszych realiach. Taki lech może bardziej ograc młodych i już żąda większą kasę. Ale mechanizm jest podobny.
Oczywiscie żeby nie zapeszać, nawet i 500 tyś EUR będzie dobrą kwotą
