|
Ale ojkofoby się wkurzą.
Tak jechali po Krzyżanowskim, młodym utalentowanym chłopaku z potencjałem przy jednoczesnym bronieniu Kikuśka, Albercika, Ratonika, Eneko, Bregu, Omraniego i reszty szrotu.
Krzyżanowski idzie do Bologny, a Ratonik gdzie?
Hehe
A Albercik?
Eneko?
Omrani? (który wg Markusika miał być wielką gwiazdą)
|