Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4427
Stary 25.06.2024, 14:54
sorino napisał(a):Wyświetl post
Więc zamiast zaczynać dyskusje o zamierzchłych czasach Sarapaty (z którą zrywali kontrakty trenerzy - Carillo i Wdowczyk, a za porozumieniem stron uciekali tacy zawodnicy jak np. Velez), ja raczej skupiłbym się na kolejnym hard resecie, po kolejnej nieudanej próbie "hakowania enigmy polskiej piłki" przez prezesa Królewskiego.
Skoro sam piszesz o Lechii to nie nawoluj aby się skupić na Królewskim. Wystarczy nie komentować tego wątku

Ja tylko wskazuje że to że nie ma póki co wymiernych efektów patologii spod znaku Mada, to nie znaczy że one nie wypłyną. Kwestia czasu, skoro od początku grają na przewalach to znaczy że to już u nich standardowe działanie.
Odpowiedz cytując