Cytat:
|
Ja jako osoba związana z drugą.grupą, oczywiście zwrócę honor i przyznam Królewskiemu w tej kwestii rację, jeśli z MADA w Lechii wyjdzie gnój.
|
Ale rację w czym? W tym, że dał się nabrać i pół roku .......ił jakiego ma sprawdzonego i prawilnego inwestora? A na koniec powiedział - kłamał? wymyślił kolejną wersję? - że jednak transakcja nie doszła do skutku bo mu intuicja mówi, ze to nie to?
W tej bajce Królewski i tak się ośmieszył, niezaleznie od tego czy Ufer to oszust i niezależnie od tego czy nawet Lechia upadnie, bo z kolei pokazał jak można w chaosie i na szybko skleić drużynę na awans zaraz po spadku.
Także tutaj Królewski to żadnego honoru nie odzyska. W każdym wariancie gościu jest skompromitowany i ośmieszony.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.