|
W każdym razie taki killer robiący 10-12 pkt w sezonie z "niczego" przydałby nam się bardzo. Czy to akurat mógłby być Szwoch to nie wiem. Natomiast nie byłoby żal wstawiać go do składu za któregokolwiek z naszych ładnie grających środkowych pomocników, którzy może byli totalnie bezproduktywni, ale za to chętnie zawalali mecze bezsensownymi czerwonymi kartkami w pierwszej połowie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|