I to wg mnie jest bardzo sensowny transfer jeśli do niego dojdzie. Czy to nie Szwoch dorzucał Urydze piłki kiedy ten strzelał sporo bramek po stałych fragmentach?
Drozd napisał(a):

|
Co się dziwisz. Wisła jest na drugim planie, najważniejsze to przysrać się do Królewskiego. Jak byli Hiszpanie to o Hiszpanów, teraz są Polacy to o Polaków.
|
Kolego, ale ja jestem wielkim zwolennikiem Królewskiego. Moim zdaniem w jego planach nabruździli mu kibice i presja środowiska. Np. poprzez bezsensowne, przedwczesne odejście Sobolewskiego, który pasował do tej niezbalansowanej, ofensywnej drużyny lepiej niż Rude i jestem pewien, że w lidze wykręciłby znacznie lepszy wynik. Widać ewidentnie, że Królewski chciałby stabilizacji i spokojnej budowy ale u nas po prostu się nie da...