|
MADA, MADA, MADA, póki co awans zrobili, klub się nie rozpada, długów mają mniej od nas. Zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać. Nawet jak są oszustami a nie cudotwórcami to koniec końców liczy się skuteczność, miejsca zajmowane w tabeli i to jak klub zostawią na koniec - czy zadłużony i zdezelowany rupieć, czy np średni, niezadłużony/mało zadłużony klub w ekstraklasie.
Także narazie to ten Ufer nas wyjebał o lata świetlne. Za to my z naszym oszustem i nie złodziejem mamy super okienko, szalejące AI, większe długi i szykujemy się na walkę o środek tabeli w I lidze. No w .... lepszy ten Królewskie xd
PS A co do nie złodzieja naszego to to co napisałem wyżej to jest stan po wygraniu PP i zainkasowaniu (cześciowo o dalej kasa dojdzie kolejna) 5 czy jak twierdzi krętacz 13 mln złotych. Cięcia miały być jak nie awansujemy ale wtedy nikt nie mówił, że będzie 13 mln zł za PP. Czy w takim razie nie złodziej Królewski powie gdzie się te 13 mln rozchodzi właśnie, że nie stać nas na nikogo i na nic?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|