KOALIK napisał(a):

Wyklęci z Gdańska połakomili się na rosyjskie pieniądze z niepewnego źródła i teraz są problemy.
Tylko pytanie, gdzie były pisowskie służby, że nie chciały zauważyć oczywistych powiązań z Rosją?
|
Hallo, pobudka !!!!
Od pól roku rzadzi już derMcDonald.
A jego służby nic nie robią, bo przecież sam szef ( jako pierwszy kibic Lechii) podczas rozmowy z Putinem na pobliskim molo, ustalał ten deal.
A ci "wyklęci" to prezydencica Dulczessa czy raczej Wesoła Wdówka?