|
Czy prezes klubu odniósł się w jednym z miliarda postów w mediach społecznościowych do postulatu zmiany sztabu medycznego i osób odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne?
Nie przesądzam o ww. kontuzji, po prostu przypomniało mi się, że co roku mamy w klubie szpital i że nie umiemy w nim nikogo wyleczyć.
|