A ogladaliscie mecze Łecznej?
Klemenz to ten sam poziom do Uryga, może z trochę lepsza dynamika i timingiem wyskoku. Po prostu grał też w lepiej ustawionym taktycznie zespole gdzie 3/4 zespołu nie wychodziło do akcji ofensywnych. Nie grając w wysoko ustawionej obronie i mając za plecami Gostomskiego babole łatwiej było ukryć, co nawet w ostatniej kolejce z Tychami mogły przesadzić o wypadnięciu z barazy.
https://youtu.be/NiZ5PunUgqw?si=GEwTFPdJxLxB6uyk
Babol z 30 minuty do oceny