|
Można odnieść wrażenie że niektórzy tu wręcz kibicują by obecna zmiana wajchy z większą ilością Polaków się wykoleiła.
Komu wy kibicujcie?
I nie mylić ze zwykłym przewidywaniem wydarzeń. Bo i ja z tym co widzę teraz to liczę co najwyżej na baraże. Tą kadra dalej prosi się o jakościowych zawodników.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.06.2024 o godz. 08:44.
|