Markus napisał(a):

Coraz bardziej bawią mnie te zabiegi Koaliczka próbującego wmawiać, że 56 punktów nie oznacza zdominowania ligi i sprawia, że mistrzostwo przestaje być mistrzostwem. 
Np. Nantes wiele lat temu zdobyło mistrzostwo Francji z dorobkiem zaledwie 43 punktów w 34 meczach. Nikt rozsądny nie próbował tam zrobić z tego powodu wstydu i dramatu, oddawać tytuł.
|
Ależ Ty jesteś krętaczem. Owszem, w sezonie 64/65 Nantes zdobyło mistrzostwo z 43 punktami w 34 meczach. Tyle że, wtedy we Francji za zwycięstwo przyznawano 2 punkty, za remis 1

Bilans meczów Nantes w tamtym sezonie: 16/11/7 czyli po przeliczniku 3 pkt za wygraną, na koniec sezonu punktów nazbierali....59
