Kowalik1906 napisał(a):

|
I mamy pierwszą kontuzje. Jakub Stępak opuścił zgrupowanie z powodu urazu łokcia.
|
Ale czy on tego łokcia nie leczy już od pół roku? Technicznie jest słaby i odbija piłki na przeproście. Do końca życia będzie ten łokieć leczył.