Ale generalnie co ci się od tego miesiąca zestarzało? Jakiś zawodnik zerwał kontrakt z Lechią? Zostały im odjęte punkty? Jakiś totalny anonim sobie pisze jakieś tłity jak tysiące innych anonimów i tyle.
Nic się nie zmieniło od tego miesiąca, no może oprócz tego, że Lechia zakontraktowała Weiraucha, którego Królewski chciał, a nie potrafił w zimie pozyskać do Wisły. No i mamy szósty hard reset.
No i zmieniło się jeszcze to, że zamiast zapowiadanych przez ciebie "miękkim chvjem 12 punktów", Wisła po heroicznej walce wywalczyła 1 punkcik, nie łapiąc się nawet do baraży i zajmując 10 miejsce w 2 klasie rozgrywkowej, najgorsze w 118-letniej historii klubu.
Zamiast Ekstraklasy którą mają w Gdańsku, prezes Wisły zapowiedział, że celem klubu nie jest już w tym sezonie awans do niej. A w rubryce zobowiązania w bilansie klubu na czerwiec 2024 to pewnie będziemy mieli już z 60 mln zł zadłużenia.