Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4417
Stary 24.06.2024, 22:20
Martinho napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę sobie darować, jak to się pięknie zestarzało
Ale generalnie co ci się od tego miesiąca zestarzało? Jakiś zawodnik zerwał kontrakt z Lechią? Zostały im odjęte punkty? Jakiś totalny anonim sobie pisze jakieś tłity jak tysiące innych anonimów i tyle.

Nic się nie zmieniło od tego miesiąca, no może oprócz tego, że Lechia zakontraktowała Weiraucha, którego Królewski chciał, a nie potrafił w zimie pozyskać do Wisły. No i mamy szósty hard reset.

No i zmieniło się jeszcze to, że zamiast zapowiadanych przez ciebie "miękkim chvjem 12 punktów", Wisła po heroicznej walce wywalczyła 1 punkcik, nie łapiąc się nawet do baraży i zajmując 10 miejsce w 2 klasie rozgrywkowej, najgorsze w 118-letniej historii klubu.

Zamiast Ekstraklasy którą mają w Gdańsku, prezes Wisły zapowiedział, że celem klubu nie jest już w tym sezonie awans do niej. A w rubryce zobowiązania w bilansie klubu na czerwiec 2024 to pewnie będziemy mieli już z 60 mln zł zadłużenia.
Odpowiedz cytując