Witalis napisał(a):

|
Wystawmy Drozda, on będzie gryzł trawę za czapkę gruszek.
|
Ja z leserami nie grywam, nawet za dwie czapki.
A jeżeli chcesz w ten sposób tłumaczyć żenującą postawę Sapały czy Urygi to pojmij że nie powinni zarabiać 1/4 tego co zarabiają, a mimo to mają w dupie Ciebie innych kibiców i cały klub.