Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94523
Stary 24.06.2024, 22:16
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Wystawmy Drozda, on będzie gryzł trawę za czapkę gruszek.
Ja z leserami nie grywam, nawet za dwie czapki.


A jeżeli chcesz w ten sposób tłumaczyć żenującą postawę Sapały czy Urygi to pojmij że nie powinni zarabiać 1/4 tego co zarabiają, a mimo to mają w dupie Ciebie innych kibiców i cały klub.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując