Merkury napisał(a):

|
Jestem bardzo ciekawy gdzie na tych Polakach znajdziemy. Gdyby to jeszcze byli zawodnicy o pewnym poziomie piłkarskim ale my bierzemy kompletnie przypadkowych gości tak jak wcześniej hiszpańskich stranieri z tym że pewnie ci ostatni byli nieco tańsi. Swoją drogą czy tylko Polacy i Hiszpanie grają w piłkę. W samej lidze portugalskiej jest wielu zawodników z Afryki i Brazylii do wyciągnięcia za wcale nieduże pieniądze tylko trzeba poszukać.
|
Projekt portugalski dopiero w przyszłym sezonie,no może nawet w tym w przerwie zimowej,natomiast Brazylijski dopiero 26/27. Spokojnie nie wszystko na raz....