|
Martinho ,
jaja ci klaszcza z podniecenia, a poki co nic poza plotkami nie ma.
Juz miala Lechia miec problemy z wyplatami, a potem bylo oficjalne info, ze wszystko jest placone na biezaco.
Poczekalbym ten miesiac czy beda rozwiazania kontraktow czy niekoniecznie.
|