|
Może to kogoś zainteresuje:
"Leci 3 miesiąc niepłacenie.Piłkarze zamknęli się w szatni żeby przedyskutować sytuację. Na dniach wyrok w sprawie Durmusa. Jeśli Lechia przegra do zapłaty będzie 1.2 mln euro.Kuciakowi do końca czerwca trzeba zaplacic 700 tys zł..W lipcu 1.5 mln ochronie.Urfer jest pusty w ryj.Fernandez za podpisanie kontraktu 300 tys euro nie uregulowane. Conrado 150 tys euro za przedłużenie nie uregulowane. Za Bobcka i Chindrisa 600 tys euro nie uregulowane. Za Olssona to samo. Kapic 500 tys euro do zapłaty.Jeden z chłopaków który jest blisko drużyny (pracuje z szatnią) od wielu lat był bliski złożenia wypowiedzenia. Uregulowali mu za 2 miesiące. Zadna spółka skarbu państwa typu Orlen nie chce współpracować z Urferem ze względu na jego kontakty.Urfer jak chciał przejąć Wisłę to go prześwietlili i niby wyszły wtedy te jego kontakty. Jadczak nie dostał żadnego wezwania do sądu o zniesławienie"
|