Arked napisał(a):

|
Krytyka polega na tym, że gra piłkarz, nie paszport. Koncentrowanie się na składzie etnicznym drużyny jest bez sensu. Teraz to wygląda jakbyśmy szukali na siłę Polaków, bo po prostu niewiele za tymi piłkarzami przemawia poza obywatelstwem.
|
Tak jak w przypadku projektu Hiszpanskego - historia ich rozliczy. Poprzeczkę ustawiona przez kolegów przebywających na projekcie Erasmus mają i tak zawieszona zawstydzająco nisko.
Nie udawajmy nawet że analizowaliśmy jakiegokolwiek piłkarza z kręgu zainteresowań Wisły dłużej niż 3 minuty z wejściem na TM i zobaczeniem 3 bramek na YT włącznie. Pomine może jedynie Szwocha, bo jest on znany szerszej grupie kibiców.