Wyświetl pojedynczy post
bzyku33
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94503
Stary 24.06.2024, 14:49
No jeśli chodzi o Sobczaka to sprawdziłem jego statystyki do 24 roku życia i są na podobnym poziomie co Janczukowicza z tym że prawie wszystkie bramki strzelił na poziomie 2 ligi i w przeciwieństwie do możliwego naszego nowego nabytku jest typowym "snajperem".Pozatym nie rozumiem krytyki nowego kierunku transferów.Wszyscy mieli dość Hiszpanow,to zaczynamy sprowadzać Polaków i też jest źle .Kogo byście chcieli żebyśmy zakontraktowali biorąc pod uwagę nasze warunki finansowe.Bardzo jestem ciekaw waszych propozycji i jakiejkolwiek argumentacji.A ocenianie i bluzganie na zawodnika którego jeszcze nie widziało się w grze to jest poniżej krytyki.Na koniec wydaje mi się ze najwazniejsze jest wyczyszczenie szatni z opierdalaczy i pozorantów bo jeżeli się tego nie zrobi to nie pomogą żadne wzmocnienia.
Odpowiedz cytując