wajchę drgnęło w w drugą stronę
https://www.transfermarkt.pl/cedric-...spieler/536831
wolny, bez kontraktu, grał na pastwiskach hiszpańskiej III ligi tzn.Primera Federación - Grupo II
ma paszport hiszpański
ogórek hiszpanskokameruński dołączy do polskich
choć gk pisze że "strony nieco oddaliły się w negocjacjach"
