Ten cały Janczukowicz to coś malo strzela jak na napastnika ale nie asystuje jako pomocnik

Jedyna nadzieja że Moskal wie kogo ściąga...
Wajche ewidentnie wyjebało w drugą strone, ja ciągle licze na to że jednak ściągniemy kogoś kogo będzie można rozpatrywać jako wzmocnienie (może x2) z kartą w ręce po tym jak się okienko zamknie (nie Wisły na awans

). To co narazie mamy to jest uzupelnienie składu, mięso do treningu a nie zawodnicy którzy będą stanowić o sile Wisły...