Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94495
Stary 24.06.2024, 14:00
Ten cały Janczukowicz to coś malo strzela jak na napastnika ale nie asystuje jako pomocnik
Jedyna nadzieja że Moskal wie kogo ściąga...

Wajche ewidentnie wyjebało w drugą strone, ja ciągle licze na to że jednak ściągniemy kogoś kogo będzie można rozpatrywać jako wzmocnienie (może x2) z kartą w ręce po tym jak się okienko zamknie (nie Wisły na awans ). To co narazie mamy to jest uzupelnienie składu, mięso do treningu a nie zawodnicy którzy będą stanowić o sile Wisły...
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując