Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94494
Stary 24.06.2024, 14:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czy jak go teraz postawimy na bramce to będziesz porównywał jego czyste konta w zestawieniu z Cziczkanem?

Ma u nas być alternatywą w ataku, mimo iż grywał tam sporadycznie. Czego jeszcze nie rozumiesz?
W sumie po tym co napisałeś to niczego już nie rozumiem

P.S. Jak to pięknie ująłeś: "grał w ESA" Konkretnie to spadł z niej z hukiem. Nie znaleźli się chętni na przedłużanie jego przygody tam.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2024 o godz. 14:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując