Karherop napisał(a):

Czy jak go teraz postawimy na bramce to będziesz porównywał jego czyste konta w zestawieniu z Cziczkanem?
Ma u nas być alternatywą w ataku, mimo iż grywał tam sporadycznie. Czego jeszcze nie rozumiesz?
|
W sumie po tym co napisałeś to niczego już nie rozumiem
P.S. Jak to pięknie ująłeś: "grał w ESA"

Konkretnie to spadł z niej z hukiem. Nie znaleźli się chętni na przedłużanie jego przygody tam.