stary dziad napisał(a):

Najważniejsze jest aby w reprezentacji Polski grało więcej Polaków a mniej Hiszpanów.
No i aby trener był Polakiem a nie Hiszpanem
|
Trzeba mierzyć siły na zamiary. Nie jesteśmy piłkarską potęgą jak Słowacja, Czechy, Rumunia, Gruzja.
W sumie każdy wygląda od nas lepiej na tych mistrzostwach.