wolfy napisał(a):

To jest napastnik mogący grać na skrzydle. Wg. "GK" przychodzi głównie jako drugi napastnik.
Kto tu manipuluje? Ustawiłeś go na skrzydle (gdzie ma kto u nas grać) bo tam jego statystyki wyglądają odrobinę mniej żałośnie.
.
|
Czy jak go teraz postawimy na bramce to będziesz porównywał jego czyste konta w zestawieniu z Cziczkanem?
Ma u nas być alternatywą w ataku, mimo iż grywał tam sporadycznie. Czego jeszcze nie rozumiesz?
Słaby, nie strzela bramek, mimo to grał nawet w esa. Albo ma na kogoś kwity, albo trenerzy widzą więcej niż wolfy po 5 minutowej analizie Transfermarkt.