Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94492
Stary 24.06.2024, 13:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czy nie jest manipulacja porównanie zawodników z innych pozycji?

Oczywiście że jest i oczywiście że w tym brylujesz.
To jest napastnik mogący grać na skrzydle. Wg. "GK" przychodzi głównie jako drugi napastnik.
Kto tu manipuluje? Ustawiłeś go na skrzydle (gdzie ma kto u nas grać) bo tam jego statystyki wyglądają odrobinę mniej żałośnie.

@Ogryzek - tak, 24 letni zawodnik na dorobku
To że ma gówniane statystyki nie znaczy że jest na dorobku, tylko że jest słaby

Pomijam jak my świetnie rozwijamy tych którzy faktycznie są na dorobku. Zwykle kończą z dziurą w CV.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2024 o godz. 13:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując