Karherop napisał(a):

Czy nie jest manipulacja porównanie zawodników z innych pozycji?
Oczywiście że jest i oczywiście że w tym brylujesz.
|
To jest napastnik mogący grać na skrzydle. Wg. "GK" przychodzi głównie jako drugi napastnik.
Kto tu manipuluje? Ustawiłeś go na skrzydle (gdzie ma kto u nas grać) bo tam jego statystyki wyglądają odrobinę mniej żałośnie.
@Ogryzek - tak, 24 letni zawodnik na dorobku

To że ma gówniane statystyki nie znaczy że jest na dorobku, tylko że jest słaby
Pomijam jak my świetnie rozwijamy tych którzy faktycznie są na dorobku. Zwykle kończą z dziurą w CV.