Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94488
Stary 24.06.2024, 13:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli mówisz że jak Szymek przychodzil po sezonie gdy strzelil 2 bramki z gry to był cacy a jak przychodzi ten młody który strzelił 2 bramki w esa grając jako skrzydlowy to jest be?

Pomijam że i tak krytykowałes jego zatrudnienie Sobczaka więc i tym bardziej nie dziwi mnie podejście pod Janczukowicza.

Bierzemy gości na jakich nas stać. Ja tego nawet specjalnie nie tyle pochwalam, co przyjmuje do wiadomości. Jedne mnie dziwią bardziej, drugie mniej, ale to nie ja ich skautuje i to nie ja będę z nimi pracował. Moskala już w tym głowa żeby to jakoś funkcjonowało. Czesc wypali, czesc nie, nie ma co się podpalać w żadna stronę.

Na pewno dalej atak wymaga solidnych wzmocnień.
Janczukowicz w całej karierze strzelił 19 goli. Ma 24 lata
Sobczak w latach 2021-24 strzelił 34 gole, z czego 7 dla nas.

Wyjaśnij mi czemu się tak ośmieszasz? Myślisz że kogoś przekonasz tymi prymitywnymi manipulacjami?

Nawet na warunki pierwszoligowe to jest szrot.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2024 o godz. 13:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując