Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94484
Stary 24.06.2024, 12:47
Może wreszcie ktoś obudził się i wywarł presję na Zaskrońca, żeby nie robił z Wisły burdelu hiszpańskiego z udziałem podejrzanych ludzi.

Tu wbrew pozorom nie trzeba wiele, aby do Ekstraklasy awansować, co pokazały przykłady tych drużyn, które były symbolami dwóch hiszpańskich kompromitacji - pierwszy sezon to Puszcza, a ostatni to GKS Katowice.

Można było mieć głównie samych Polaków i ośmieszyć ten hiszpański projekt.
Odpowiedz cytując