|
Może wreszcie ktoś obudził się i wywarł presję na Zaskrońca, żeby nie robił z Wisły burdelu hiszpańskiego z udziałem podejrzanych ludzi.
Tu wbrew pozorom nie trzeba wiele, aby do Ekstraklasy awansować, co pokazały przykłady tych drużyn, które były symbolami dwóch hiszpańskich kompromitacji - pierwszy sezon to Puszcza, a ostatni to GKS Katowice.
Można było mieć głównie samych Polaków i ośmieszyć ten hiszpański projekt.
|