Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94483
Stary 24.06.2024, 12:34
emjot napisał(a):Wyświetl post
od ściany do ściany
jak nie tylko tabun Hiszpanów z pastwisk i okolic La liga2 i Segunda b
to tylko Polacy z II i I ligi

apelowanie o to, żeby było bardziej to wyważone i niekoniecznie ściągnie nowych grajków związane tylko z paszportem
to jak groch o ścianę

cóż
jak się nie utrzymamy
to K. wywiozą na taczkach
Tak, tak, mokry sen impotentów - nikt nikogo nie wywiezie. Najwyżej popultacie się w internecie

Chcieliście Polaków, macie Polaków. Wygląda to jak fuckers skierowany do niektórych kibiców i dziennikarzy. Szkoda że kosztem klubu.

Ale widzę że największych miłośników polskiego drewna powoli ogarnia panika "Ale to nie, ale to nie takich Polaków"
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując