emjot napisał(a):

od ściany do ściany
jak nie tylko tabun Hiszpanów z pastwisk i okolic La liga2 i Segunda b
to tylko Polacy z II i I ligi
apelowanie o to, żeby było bardziej to wyważone i niekoniecznie ściągnie nowych grajków związane tylko z paszportem
to jak groch o ścianę
cóż
jak się nie utrzymamy
to K. wywiozą na taczkach
|
Tak, tak, mokry sen impotentów - nikt nikogo nie wywiezie. Najwyżej popultacie się w internecie
Chcieliście Polaków, macie Polaków. Wygląda to jak fuckers skierowany do niektórych kibiców i dziennikarzy. Szkoda że kosztem klubu.
Ale widzę że największych miłośników polskiego drewna powoli ogarnia panika

"Ale to nie, ale to nie takich Polaków"
